Philip Van Caille D.O.

Philip Van Caille D.O.

B.Sc.(hons.) Ost.Med, Zertif. Fasz.Fitnesstrainer
Osteopata z ponad 30-letnim stażem, przez 15 lat uczył w jednej z europejskich szkół osteopatii, a od 2000 roku wykłada i organizuje podyplomowe kursy osteopatyczne w Europie. Wśród zawodowych zainteresowań znajdują się m.in. medycyna bioregulacyjna, dysfunkcje czaszkowo-żuchwowe, profilaktyka i regeneracja w sporcie. Aktywny sportowo: biega, wiosłuje, jeździ na nartach i trenuje kolarstwo szosowe.
Henry Haase D.O.

Henry Haase D.O.

M.Sc., honorowy terapeuta bazy olimpijskiej w Neubrandeburgu
Doświadczony osteopata sportowy, fizjoterapeuta sportowy oraz trener. Na swoim koncie ma m. in. opiekę nad niemieckimi zawodnikami Mistrzostw Świata oraz olimpijczykami (pchnięcie kulą i rzut dyskiem). Jako trener i terapeuta współpracował m.in. ze Szwajcarskim Związkiem Narciarskim. W rodzinnych Niemczech wykłada osteopatię oraz osteopatię sportową. Wielokrotny mistrz narodowy w biegach długodystansowych.
Dr Michał Chwastowski D.O.

Dr Michał Chwastowski D.O.

Doktor nauk o kulturze fizycznej
Tytuł magistra i stopień doktora uzyskał w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie wykłada tam medycynę sportową w Zakładzie Rehabilitacji w Traumatologii. Absolwent i wykładowca FICO Polska, gdzie przez lata pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Ze sportem związany od dziecka. Posiada uprawnienia instruktora m. in. narciarstwa alpejskiego, samoobrony czy sztuk walki – specjalność kung fu. Zapalony żeglarz i nurek.
Christoph Neidhart D.O.

Christoph Neidhart D.O.

Wykładowca koncepcji manipulacji strukturalnych
Absolwent pełnowymiarowych studiów osteopatycznych w Lozannie, ma ponad 10-letnie doświadczenie jako osteopata. Wśród zawodowych zainteresowań szczególnie upodobał sobie pogłębioną koncepcję manipulacji strukturalnych. Na co dzień pracuje z zawodnikami takich dyscyplin jak narciarstwo, hokej, unihokej oraz kolarstwo górskie. Prywatnie aktywny narciarz, rowerzysta górski i crossfiter.
Yann Chaumont D.O.

Yann Chaumont D.O.

B.Sc. in Sportosteopathie, M.Sc. Ost.
Wykwalifikowany osteopata (D.O., M.Sc.), który pogłębia swoje umiejętności poprzez liczne studia podyplomowe. Zdobył m.in. tytuł licencjata (B.Sc.) w osteopatii sportowej. Gościnnie wykłada w „Fachhochschule für Gesundheit Fribourg” w ramach programu osteopatycznych studiów magisterskich. Od dzieciństwa interesuje się sportem. Niegdyś zapalony hokeista, dziś aktywny w crossficie.
Yves Theuninck D.O.

Yves Theuninck D.O.

Zertif. Dozent FDM, przewodniczący International Association of Sports Osteopathy
Doświadczony osteopata, przewodniczący International Association of Sports Osteopathy. Autoryzowany wykładowca koncepcji Fascial Distortion Model. Aktywny osteopata sportowy w oficjalnych zespołach medycznych (Athletissima, Gymnaestrada, drużyny tenisa i rugby, szwajcarskie drużyny olimpijskie i reprezentacje na Mistrzostwa Świata, AC Milan). Prywatnie aktywny żeglarz, rugbysta i koszykarz.

KONTAKT

Napisz do nas, jeśli chcesz otrzymać więcej informacji na temat EASO

MORE OSTEOPATHY POLAND
tel. +48 667 132 578
e-mail: osteo@easoacademy.pl
NIP: 6711681718
Numer rachunku:
39 1090 1346 0000 0001 4418 1272
More OsteopathyEASO SWITZERLANDIASO
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość korzystania z naszej witryny.